Odnośniki

Fotokod z linkiem do niniejszej strony

Fotokod

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka
-- w całym serwisie

Ważne strony

Nawigacja

Treść strony

Stanowiska pracowników


Wójt Gminy - Marek Jóźwiak
  sekretariat@gmina-glowno.pl

Sekretarz Gminy - Jolanta Szkup
  sekretarz@gmina-glowno.pl

Skarbnik Gminy - Cezara Stokowska
  stokowska.cezara@gmina-glowno.pl

Radca prawny - Iwona Urban
  urban.iwona@gmina-glowno.pl

mł. referent ds. pozyskiwania środków zewnętrznych oraz promocji Gminy -  Anna Marciniak
   marciniak.anna@gmina-glowno.pl

Inspektor ds. wymiaru podatków i kasy - Urszula Olejniczak
  figura.urszula@gmina-glowno.pl

Inspektor ds. windykacji należności - Dorota Śliwkiewcz
  sliwkiewicz.dorota@gmina-glowno.pl

Inspektor ds. księgowości budżetowej - Alina Dałek
  dalek.alina@gmina-glowno.pl

Inspektor ds. księgowości budżetowej - Mirosława Cechulska
  cechulska.miroslawa@gmina-glowno.pl

Inspektor ds. księgowości budżetowej - Marzena Wójcik 
  wojcik.marzena@gmina-glowno.pl

Inspektor ds. księgowości budżetowej - Agnieszka Michalska 
  michalska.agnieszka@gmina-glowno.pl

Inspektor ds. organizacyjnych, obsługa Rady Gminy i obrony cywilnej - Ireneusz Furga
  furga.ireneusz@gmina-glowno.pl

Inspektor ds. obywatelskich - Krystyna Rutkowska 
  rutkowska.krystyna@gmina-glowno.pl

Komendant Gminny Ochrony Przeciwpożarowej - Mariusz Bigos
  bigos.mariusz@gmina-glowno.pl

mł. referent ds. ewidencji gruntów - Piotr Antczak
 antczak.piotr@gmina-glowno.pl

mł. referent ds. rozwoju gospodarczego i gospodarki odpadami komunalnymi - Agnieszka Kosiorek
kosiorek.agnieszka@gmina-glowno.pl

Inspektor ds. gospodarki wodnej i ochrony środowiska - Maciej Olejniczak
 olejniczak.maciej@gmina-glowno.pl

Inspektor ds. infrastruktury technicznej - Tomasz Kubiak
kubiak.tomasz@gmina-glowno.pl

Inspektor ds. kancelaryjnych i kadrowych, Sekretariat - Aneta Jankowska 
  jankowska.aneta@gmina-glowno.pl

Informatyk - Tomasz Białek
  bialek.tomasz@gmina-glowno.pl

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Tomasz Białek
    data wytworzenia: 2016-04-26
  • opublikował: Tomasz Białek - Informatyk
    data publikacji: 2016-04-26 22:22
  • zmodyfikował: Tomasz Białek - Informatyk
    ostatnia modyfikacja: 2018-09-25 10:11

drukuj całą stronę

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 10297
Ostatnia aktualizacja obecnej strony: 2018-09-25 10:11

Urząd Gminy Głowno

ul. Kilińskiego 2
95-015 Głowno

[NIP / REGON]
7331304861

[numer konta]
49 8787 0000 0000 0563 2000 0005

Dane kontaktowe

tel. (42) 719-12-91

tel. (42) 719-13-54

fax (42) 719-20-08

email sekretariat@gmina-glowno.pl

Godziny urzędowania

Urząd Gminy czynny jest w godz.
7:30 - 15:30

Kasa Urzędu czynna jest w godz.
7:30 - 13:00

Odnośniki

Chmura tagów

Metryka strony BIP

Licznik odwiedzin strony BIP: 966916
Ostatnia aktualizacja strony BIP: 2018-10-16 13:39

Stopka strony