Odnośniki

Fotokod z linkiem do niniejszej strony

Fotokod

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka
-- w całym serwisie

Ważne strony

Nawigacja

Treść strony

Stanowiska pracowników


Wójt Gminy - Marek Jóźwiak
  sekretariat@gmina-glowno.pl

Sekretarz Gminy - Jolanta Szkup
  sekretarz@gmina-glowno.pl

Skarbnik Gminy - Cezara Stokowska
  stokowska.cezara@gmina-glowno.pl

Radca prawny - Justyna Krawczyk
  krawczyk.j@gmina-glowno.pl

referent ds. pozyskiwania środków zewnętrznych oraz promocji Gminy -  Anna Marciniak
   marciniak.anna@gmina-glowno.pl

Inspektor ds. wymiaru podatków i kasy - Dorota Śliwkiewicz
 sliwkiewicz.dorota@gmina-glowno.pl

mł. referent  ds. windykacji należności - Radosław Szczypkowski
  szczypkowski.radoslaw@gmina-glowno.pl

Inspektor ds. księgowości budżetowej - Urszula Olejniczak
  olejniczak.urszula@gmina-glowno.pl

Inspektor ds. księgowości budżetowej - Mirosława Cechulska
  cechulska.miroslawa@gmina-glowno.pl

Inspektor ds. księgowości budżetowej - Marzena Wójcik 
  wojcik.marzena@gmina-glowno.pl

Inspektor ds. księgowości budżetowej - Agnieszka Michalska 
  michalska.agnieszka@gmina-glowno.pl

Inspektor ds. organizacyjnych, obsługa Rady Gminy i obrony cywilnej - Ireneusz Furga
  furga.ireneusz@gmina-glowno.pl

Inspektor ds. obywatelskich - Krystyna Rutkowska 
  rutkowska.krystyna@gmina-glowno.pl

Komendant Gminny Ochrony Przeciwpożarowej - Mariusz Bigos
  bigos.mariusz@gmina-glowno.pl

podinspektor ds. ewidencji gruntów - Piotr Antczak
 antczak.piotr@gmina-glowno.pl

referent ds. rozwoju gospodarczego i gospodarki odpadami komunalnymi - Sylwia Zajkowska
zajkowska.sylwia@gmina-glowno.pl

Inspektor ds. gospodarki wodnej i ochrony środowiska - Maciej Olejniczak
 olejniczak.maciej@gmina-glowno.pl

podInspektor ds. infrastruktury technicznej - Karolina Sobierajska
sobierajska.karolina@gmina-glowno.pl

Inspektor ds. kancelaryjnych i kadrowych, Sekretariat - Aneta Jankowska 
  jankowska.aneta@gmina-glowno.pl

Informatyk -
 informatyk@gmina-glowno.pl

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Tomasz Białek
    data wytworzenia: 2016-04-26
  • opublikował: Tomasz Białek - Informatyk
    data publikacji: 2016-04-26 22:22
  • zmodyfikował: Administrator
    ostatnia modyfikacja: 2019-07-23 08:20

Rejestr zmian

  • zmieniono 2016-04-27 09:27 przez Tomasz Białek - Informatyk
  • zmieniono 2016-11-09 11:19 przez Tomasz Białek - Informatyk: Uaktualniono wpisy
  • zmieniono 2017-02-01 12:23 przez Andzelika Zaręba
  • zmieniono 2017-10-23 11:57 przez Tomasz Białek - Informatyk
  • zmieniono 2018-09-25 10:11 przez Tomasz Białek - Informatyk
  • zmieniono 2018-10-24 08:51 przez Tomasz Białek - Informatyk
  • zmieniono 2019-07-23 08:16 przez Administrator
  • zmieniono 2019-07-23 08:20 przez Administrator

« wstecz

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 13916
Ostatnia aktualizacja obecnej strony: 2019-07-23 08:20

Urząd Gminy Głowno

ul. Kilińskiego 2
95-015 Głowno

[NIP / REGON]
7331304861

[numer konta]
49 8787 0000 0000 0563 2000 0005

Dane kontaktowe

tel. (42) 719-12-91

tel. (42) 719-13-54

fax (42) 719-20-08

email sekretariat@gmina-glowno.pl

Godziny urzędowania

Urząd Gminy czynny jest w godz.
7:30 - 15:30

Kasa Urzędu czynna jest w godz.
7:30 - 13:00

Odnośniki

Chmura tagów

Metryka strony BIP

Licznik odwiedzin strony BIP: 1448844
Ostatnia aktualizacja strony BIP: 2019-09-10 10:21

Stopka strony