Biuletyn Informacji Publicznej
BIP Urząd Gminy Głowno

Wyszukiwarka

Odnośniki

Banery

  • Portal Mapowy
  • ePUAP - elektroniczna skrzynka podawcza
  • BIP Archiwum

Przejdź do: www.gmina-glowno.pl

Treść strony

Stanowiska pracowników

Wójt Gminy - Tomasz Drużka  
sekretariat@gmina-glowno.pl

 

Zastępca Wójta Gminy - Karolina Sobierajska

sobierajska.karolina@gmina-glowno.pl

 

Sekretarz Gminy - Maciej Olejniczak
sekretarz@gmina-glowno.pl

olejniczak.maciej@gmina-glowno.pl

 

Skarbnik Gminy - Cezara Stokowska
stokowska.cezara@gmina-glowno.pl

 

Radca prawny - Justyna Krawczyk
krawczyk.j@gmina-glowno.pl

 

Inspektor ds. pozyskiwania środków zewnętrznych oraz promocji Gminy -  Anna Marciniak
marciniak.anna@gmina-glowno.pl

 

Inspektor ds. wymiaru podatków i kasy - Dorota Śliwkiewicz
sliwkiewicz.dorota@gmina-glowno.pl

 

Młodszy Referent ds. windykacji należności - Joanna Kapusta

kapusta.joanna@gmina-glowno.pl

 

Inspektor ds. księgowości budżetowej - Urszula Olejniczak
olejniczak.urszula@gmina-glowno.pl

 

Inspektor ds. księgowości budżetowej - Marzena Wójcik 
wojcik.marzena@gmina-glowno.pl

 

Inspektor ds. księgowości budżetowej - Agnieszka Michalska 
michalska.agnieszka@gmina-glowno.pl

 

Inspektor ds. księgowości budżetowej - Dorota Rożniata
d.rozniata@gmina-glowno.pl

 

Inspektor ds. organizacyjnych, obsługa Rady Gminy. - Marta Pakuła

pakula.marta@gmina-glowno.pl

 

Inspektor ds. obywatelskich - Aneta Jankowska
jankowska.aneta@gmina-glowno.pl

 

Komendant Gminny Ochrony Przeciwpożarowej, Bezpieczeństwa, Zarządzania Kryzysowego i Obrony Cywilnej -
Andrzej Guzek

guzek.andrzej@gmina-glowno.pl

 

Inspektor ds. ewidencji gruntów - Piotr Antczak
antczak.piotr@gmina-glowno.pl

 

Inspektor ds. rozwoju gospodarczego i gospodarki odpadami komunalnymi - Sylwia Zajkowska
zajkowska.sylwia@gmina-glowno.pl

 

Podinspektor ds. gospodarki wodnej i ochrony środowiska - Łukasz Zarębski
zarebski.lukasz@gmina-glowno.pl

 

Inspektor ds. infrastruktury technicznej - Karolina Sobierajska
sobierajska.karolina@gmina-glowno.pl

Młodszy Referent ds. kancelaryjnych - pomoc administracyjna - Oliwia Jagielska
sekretariat@gmina-glowno.pl

Specjalista ds. świadczeń rodzinnych, świadczeń z funduszu alimentacyjnego - Agnieszka Bakalarz bakalarz.agnieszka@gmina-glowno.pl

 

Referent  ds. biblioteki i animacji kultury  - Agnieszka Wojcieszek
wojcieszek.agnieszka@gmina-glowno.pl

 

Specjalista ds. kultury - Agnieszka Grzegdala

oukkultury@wp.pl

 

Informatyk - Roman Nejman

informatyk@gmina-glowno.pl

Metryka

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Tomasz Białek
    data wytworzenia: 2016-04-26
  • opublikował: Jarosław Czubiak
    data publikacji: 2021-05-17 10:00
  • zmodyfikował: Maciej Olejniczak
    ostatnia modyfikacja: 2024-05-16 23:53

drukuj całą stronę

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 27911
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2024-05-16 23:53:27