Biuletyn Informacji Publicznej
BIP Urząd Gminy Głowno

Wyszukiwarka

Odnośniki

Banery

  • Portal Mapowy
  • ePUAP - elektroniczna skrzynka podawcza
  • BIP Archiwum

Przejdź do: www.gmina-glowno.pl

Treść strony

Stanowiska pracowników

Wójt Gminy - Marek Jóźwiak   
sekretariat@gmina-glowno.pl

 

Zastępca Wójta Gminy Głowno - Maciej Olejniczak
olejniczak.maciej@gmina-glowno.pl

 

Sekretarz Gminy - Jolanta Szkup
sekretarz@gmina-glowno.pl

 

Skarbnik Gminy - Cezara Stokowska
stokowska.cezara@gmina-glowno.pl

 

Radca prawny - Justyna Krawczyk
krawczyk.j@gmina-glowno.pl

 

Inspektor ds. pozyskiwania środków zewnętrznych oraz promocji Gminy -  Anna Marciniak
marciniak.anna@gmina-glowno.pl

 

Inspektor ds. wymiaru podatków i kasy - Dorota Śliwkiewicz
sliwkiewicz.dorota@gmina-glowno.pl

 

Referent  ds. windykacji należności - Radosław Szczypkowski
szczypkowski.radoslaw@gmina-glowno.pl

 

Inspektor ds. księgowości budżetowej - Urszula Olejniczak
olejniczak.urszula@gmina-glowno.pl

 

Inspektor ds. księgowości budżetowej - Marzena Wójcik 
wojcik.marzena@gmina-glowno.pl

 

Inspektor ds. księgowości budżetowej - Agnieszka Michalska 
michalska.agnieszka@gmina-glowno.pl

 

Inspektor ds. organizacyjnych, obsługa Rady Gminy. - Anna Rzeźnik-Osuwniak
rzeznik.anna@gmina-glowno.pl

 

Inspektor ds. obywatelskich - Krystyna Rutkowska 
rutkowska.krystyna@gmina-glowno.pl

 

Komendant Gminny Ochrony Przeciwpożarowej, obrony cywilnej i Zarządzania Kryzysowego

guzek.andrzej@gmina-glowno.pl

 

Inspektor ds. ewidencji gruntów - Piotr Antczak
 antczak.piotr@gmina-glowno.pl

 

Podinspektor ds. rozwoju gospodarczego i gospodarki odpadami komunalnymi - Sylwia Zajkowska
zajkowska.sylwia@gmina-glowno.pl

 

Inspektor ds. gospodarki wodnej i ochrony środowiska - Maciej Olejniczak
 olejniczak.maciej@gmina-glowno.pl

 

Inspektor ds. infrastruktury technicznej - Karolina Sobierajska
sobierajska.karolina@gmina-glowno.pl

Inspektor ds. kancelaryjnych i kadrowych, Sekretariat - Aneta Jankowska 
jankowska.aneta@gmina-glowno.pl

Specjalista ds. świadczeń rodzinnych, świadczeń z funduszu alimentacyjnego oraz świadczeń wychowawczych -Agnieszka Bakalarz
bakalarz.agnieszka@gmina-glowno.pl

 

Informatyk – Jarosław Czubiak
informatyk@gmina-glowno.pl

 

Referent  ds. biblioteki i animacji kultury  - Agnieszka Wojcieszek
wojcieszek.agnieszka@gmina-glowno.pl

 

Specjalista ds. kultury - Agnieszka Grzegdala

 

Metryka

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Tomasz Białek
    data wytworzenia: 2016-04-26
  • opublikował: Jarosław Czubiak
    data publikacji: 2021-05-17 10:00
  • zmodyfikował: Jarosław Czubiak
    ostatnia modyfikacja: 2021-10-22 11:44

drukuj całą stronę

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 18208
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2021-10-22 11:44:42